Malvína

Jak se dobře starat o výrobky Louis Vuitton?

Ježuch letos nadělil key pouch od Louise, jenže internet nebyl pro mé otázky moc sdílný. Hodně připomínek padlo hlavně na zip a jezdec – brzy začne černat. V butiku nějakou impregnaci udajně nedělají a navíc mám pobočku dost daleko. Zásilka šla z Paříže. Prosím, pokud zde má někdo vlastní zkušenost, jak se o svou LV věc staral, aby zůstala dlouho „fit“, ať mi hodí nějaký tip. Nechci na to plácnout bůhví co bez rozmyslu.
Děkuji

Odpovědi
mosoj

Jako o jinou podobnou.

nyjono

Nezáleží na tom, je stli to je zrovna LV, dík za info, ale z jakého je materiálu. Konktrétně.
Většinou nejvíc vadí pot. Tedy výpotky z rukou. Je to k vidění na držadlech kabelek, která jsou v místech, kde se nejvíce rukou dotýkají, popraskaná. Doporučuji tedy používat rukavice.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Malvína

Nyjono: Ten druhý odstavec by byl přínosný, kdyby mu nepředcházela nesmyslná poznámka. Nevěděla jsem, že zmínění značky dokáže popudit. A zmíněna je záměrně. Ptala jsem se na vlastní zkušenosti, což je také v příspěvku zmíněno.
Jedná se o pozlacené kovy a samozřejmě kůži. Vzhledem k účelu, kdy se jedná o „přihrádku“ na klíče, mně šlo o to, jak co nejvíce předejít zčernání zipu, jezdce a karabiny, které přichází do kontaktu s klíčem. Zda třeba nějak ošetřit právě i ty.

nyjono

No jo. Oni totiž vyrábějí ze zcela a úplně odlišných materiálů než všichni ostatní.
Ani nevyrábí klíčenky ale key pouch.
Je to prostě Louis Vuitton.

Malvína

Najednou. Hlavně, že jste měl sarkastickou poznámku, jak moc záleží na materiálu. A teď z tohoto komentáře vyplývá, že ze stejných jako ostatní. Tak si neprotiřečte.
Já věci nazývám pravými jmény. Když vás to tak nadzvedává ze židle, tak to mate přejít a neodpovídat. Zbytečně víříte vody. Otázka zněla stručně a jasně, netřeba hledat problémy kde nejsou. Hezký večer.

NoFear

Já bych odpověděl, kdybych mohl a věděl, ale za boha odpověď neznám. :D A hádám, že snad nikdo tady.To spíš nějaký „specialista“ nebo nadšenec, který se aktivně zabývá módou a věcmi s oděvy spojené.
Já si myslím, že by spíš poradili tady: https://www.e­mimino.cz/dis­kuse/ A né proto, že by to bylo vyhrazenou pro mladé matky (což ani není), ale spíš proto, že tam chodí převážně ženy, z nichž některé by odpověď znát mohly. Mnohokrát tam padly dotazy na módu a oblečení.
Možná i zde by poradili. https://www.mod­nipeklo.cz/dis­kuse/

Malvína

Děkuji!