Ametyst

Jak se díváte na fakt, že se v Bavorsku začne vyrábět vakcína Sputnik V?

Dokonce se nemusí čekat na schválení EMA, stačí německá autorita. https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/sputnik-v-bavorsko-markus-soder-rusko-vakcina-covid-koronavirus.A210407_141­221_zahranicni_i­jan

Nejlepší odpověď
Nassin

Podle toho, že se v Německu bude vyrábět Sputnik V, soudím, že se jedná o kvalitní vakcínu a nedivím se panu prezidentovi, že je proto, aby se s ni očkovalo i u nás.
Vivat Putin

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no, asi už jim taky došla s EU trpělivost … to jen u nás, protože je to z Ruska nebo Číny tak nic, raději z Júesej >>> no, neříkám, že maj všechno košér, ale to ani amíci …

autacek

Tak je to správné a tak to má být. Zaplatíme hezky nejen Rusku, ale i Německu. Tak hlavně že jsme drželi EU basu a nechali tu pomřít zcela zbytečně tisíce lidí.

Kepler

  1. O výrobě Sputniku není rozhodnuto, jde jen o předběžnou dohodu.
  2. Samotné Německo váže další postup na rozhodnutí EMA. Samozřejmě jako každý jiný stát taky může toto rozhodnutí ignorovat. K tomu není zapotřebí žádná autorita.

elkon

Je to jen dobře.

zjentek

Mě tak hnípe nějaký Sputnik V… I kdyby třeba samotný Musk přišel s vakcínou Starship XIX, tak já si ji NEPÍCHNU!

Pepa25

Že vše kolem „Sputniku“ je politika, nic jiné. Proč dnes bavorský premiér oznamuje něco, k čemu má dojít někdy v červnu / červenci?

plebs

Normálka z Německa může být levnější

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

paul1

Z Německy by měl být kvalitnější a dodávky reprodukovatel­nější, měli by mít lepší shodu mezi výslednou kvalitou. Mají podle mne lepší disciplínu.