Avatar uživatele
zjentek

Jak se dělá ten uzel dole na triku?

Když třeba chcete nosit tričko, ale nechcete si ho strčit do gatí, bo je hic, jenže se ukáže, že tričko je dlouhé jak cyp a vy tak vypadáte blbě. Pak to přece musí jít nějak zauzlovat, nebo něco, co? A na tohle nemůžu přijít. Už jsem zkoušel, ale asi něco dělám špatně. Nevím si rady. Prostě se nedaří. Nende mně přijít na takové outfiťácké provedení, abych v konečné fázi odění člověk vypadal jako normální člověk, měl triko z galat venku a neměl ho až někde pod, no, řekněme vercajgem (taky omluvte nedostatečnou slovní zásobu). Tak to jsem zvědav, kdo mně tohlencto vysvětlí a pochopitelně popíše. Vím, že nějaká cesta existovat musí. Děkuji. (;

Zajímavá 0 před 1412 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

S tričkem asi něco takového nejde, ale dá se to u košile nebo haleny. Vespod (nebo celé) se to rozepne a cípy se k sobě svážou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Ty máš tedy starosti. Mě jsou všechna trička přes panděro krátká…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Nějaký návod se dá najít tady:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=opq_mmYdB-s

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Zkus vzít spodní lem trika, podobno jako culík, zakroutit a do toho stočeného vložit ten konec.
My jsme za mlada vzali spodní lem trika, protáhli vpředu přes krk a stáhli dolů, vypadá to pak podprda, čili vhodné pro děti a malé holky.
Nebo použij na pomoc gumičku a udělej zevnitř trika na vhodném místě cosi jako malej culík.
Dneska se ale trika do gatí nedávají celý, jen cípek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Ha, super nápad s tím culíkem na rubu, klaním se děkuji!(;

před 1412 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek