Avatar uživatele
Gus_Fring

Jak se dělá technicky správný klik?

Někde jsem četl, že se mám dotknout nosem, někde hrudí. Takže nevím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 1620 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tak to se bavíš jen o „hloubce“ toho kliku. Můžeš dělat hluboké čili až s dotekem podložky, v takovém případě bych určitě volil dotek hrudníkem, protože ten tebou navrhovaný nos má minimálně dvě úskalí. 1) nos můžeš mít výš nebo níž podle toho, jak moc předkloníš nebo zakloníš hlavu, tudíž to není žádná míra té hloubky a 2) riskuješ, že to přeženeš a do toho rypáku se nepříjemně flákneš, resp. narazíš si ho. Samozřejmě lze dělat i mělčí kliky, tj. bez doteku. Někdo by řekl, že je jedná o odfláknutí, ale spíš se to bere jako jiný druh kliku. Musíš jich pak samozřejmě „nasekat“ víc. Spíš bych se ale klonil k těm hlubokým, kde ty svaly procvičíš ve větším rozsahu. Pokud ale s někým soutěžíš, tak to samozřejmě musíš malinko oje*at, abys nebyl v nevýhodě, protože je jasné, že on do toho půjde stejnou oje*ávací technikou. 😉

Upravil/a: Alesh

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Gus_Fring Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Především neprohýbat se. Tělo jako fošna. Hrudí se dotýkají baby. Jestli se dotýkat nosem, čelem, nebo bradou je už celkem fuk.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

To jde o to, jak máš vyvinutou hruď a nos… 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Nooo…, podle mne nejčastěji ukazováčkem, ale jde to i jinak. ;) :D :D

před 1620 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

To jsem chtěl taky napsat, ale „bohužel“ tazatel zvolil kategorii „fitness,“ takže myšoklik jako odpověď by neprošel 😉

před 1619 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví