Lgee

Jak se dělá kopie občanského průkazu?

Chtějí to někam poslat (chci prodat hru na jednom webu) jak se dělá taková kopie?

PS: je to prodej digitálního klíče na webu G2A. Je to nutné ověření pro zamezení podvodníků.

Nejlepší odpověď
Edison

Jde o to, jestli to chceš poslat elektronicky, papírově. Ale jen tak mimochodem… jen tak bych někam kopii OP neposílal. A není mi jasné, proč když chceš prodat hru chtěj kopii OP. K čemu by jim to jako bylo? Od takového kšeftu bych dal ruce pryč.