Jak se da zabranit tvorbe cyst??

Neustale se mi delaji cysty. vetsinou na levem vajecniku a kazdy pul rok jsem chodila na odstraneni.Je to neprijemne.Nevadi tomu treba antikoncepce?

Nejlepší odpověď
kenyrts

jak zabránit to vám neporadím,ale máte tu odkaz na diskusi o tomto problému,tak si aspoň přečtěte jak to řeší jinné ženy.P.S.hodně zdraví.

Zdroj: http://www.emi­mino.cz/disku­se/cysta-na-vajecniku-24257/

Další odpovědi
LuciJe

Antikoncepce naopak bývá uváděna jako jediná možná forma prevence.