Kc

Jak si vysvětlit, i když partner spí, proč neustále drží v ruce nabíječku, na kterou má napojený telefon?

Jak se da ujasnit v myslenkach to kdyz partner spi a pritom neustale drzi nabijecku na kterou ma napojeny telefon?

Bere si ho vsude. Nechci mu tam koukat, ale prijde mi to divny.

Nejlepší odpověď
Edison

Kdyyž tak koukám na Tvé dotazy, myslím, že by ses měla zamyslet spíš sama nad sebou…

Další odpovědi
ivzez

Jestli svému partnerovi nevěříte, nemá vztah
žádný smysl (bez důvěry každý vztah zanikne).

Na partnerovy pohnutky se musíte ptát jeho,
nikoliv cizích lidí v internetu.

Nebo nám na svého partnera dáte kontakt?
Možná by se ho zeptal někdo za Vás.
Ale co by to znamenalo pro Váš vztah…

nyjono

Třeba ty zase děláš něco, co přijde divný jemu.

Smackdown

Já, zase mám ruku na židli, a kolikrát mam cuky, že tu židli slyší i sousedi :)

Dochy

Co si na tom chceš ujasňovat? Buď to dělá nebo nedělá…

yuko

Aby nebylo mozne, vzit mu mobil, kdyz spi. Neco pred Vami taji.

aliendrone

Možná si myslí, že je „Akumulátor 1“ a neví, že k nabíjení je třeba nabíječku mít v zásuvce, nikoliv v ruce. ;) :D :D