Jak se dá stahovat přímo z youtubu? Normalně stahuju z ulož to, ale neni tam taky uplne všechno…

slyšela jsem že to jde přímo z y-tube ale nemužu přijit na to jak.neporadil byste mi prosim někdo?mockrát děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,dá,já jsem také zde položila tento dotaz,a rada,která mi byla dána je báječná.Stáhněte si prográmek a-Tube catcher a dál,je na vás,jak si to stáhnete,vide­a,mp3 atd..

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/os­tatni/atube-catcher/?g[hledano]=a tube catcher&g[oz]=2­.2.503