Musa7

Jak se cítíte, když jste někomu upřímný, ale ten dotyčný vás nebere vážně a jen se vám vysmívá do obličeje?

Odpovědi
Autista

Dá se na to zvyknout z vlastní zkušenosti, ale pryč z mé cynické osbnosti, nejlepší je danému člověku lípnou přes držku.

Edison

Nijak. Jeho problém.

pizlicka

Cítím se z toho smutně, i když vím, že je to problém dotyčného. Ale kvůli tomu nepřestanu být upřímná. Aspon se ty lidi prosévají sami, jako kvalitní a bezcenní přátelé. Já říkám-lepší upřímný nepřítel, než falešný přítel.

Edison

Autista… ty by ses hned pral kvůli malichernostem… navíc když je to optavdu jen jeho problém.

pizlicka

Příspěvek smazán administrátorem.

Edison

Nikoho nesoudím. Ale ODSUZUJU veřejné projevy chování!!