Angi-Shy

Jak se česky jmenuje kůň ze seriálu „Nová dobrodružství Luckyho Luka“?

Nejlepší odpověď
annas

V seriálu není jméno přeložené do češtiny.

" Trvalými průvodci Šťastného Luka je filozofující kůň Jolly Jumper a psík Rantanplan, který je stejně pitomý jako věrný."

Zdroj: http://bonusweb­.idnes.cz/luc­ky-luke-western-fever-0xs-/Recenze.aspx?c=A011214­_luckylukewes­ternfever_bw

--
Jolly Jumper je fiktivní kůň z francouzsko-belgických komiksů .
Doslovný překlad – Rozjařený, dovádivý , veselý skokan.

Další odpovědi
anonym

Jak ho pojmenovali v dabingu česky nevím, ale v originálu se jmenuje Jolly Jumper.