olda12

Jak se bude vyvíjet cena železného šrotu?

Dobrý den,potřeboval bych zjistit jak se v blízké budoucnosti bude vyvíjet cena železného šrotu?Předminule jsem odvezl 2 tuny za 5kč,potom další a to už bylo za 4,80kč-kg.Samozdřejmně stejný sortiment,takže cena šla dolu a já potřebuju odvést dalších 15tun a nevím jestli počkat,nebo si pohnout??Díky za objektivní odpověď

Odpovědi
anonym

Cenu určuje trh a vzhledem k inflaci logicky cena bude stoupat jak rychle to ale nikdo neví?

kazisvět

zkus odhadnout z historického vývoje cen: http://www.ste­elonthenet.com/pri­cing_history.php

Vývoj cen komodit je hodně závislý na tom, jak se bude dařit Číně. Pokud nadále Čína poroste, půjdou ceny komodit vč. železného šrotu nahoru.

honza19hk

nevím kdy jsi to odvážel ale tady dávají 7kč za kilo těžkého železa a litinu.Před 3 dny jsem vezl velkou tlakovou nádobu(45 tun) a dali mi 7kč/kg.

Ale obecně platí že přes léto se platí víc než přes zimu.

Jiří Sova

Teď už je naštěstí zase cena za železný odpad zase dobrá, hodně vozíme do https://megas­rot.cz/ ,kde jsou ochotní a případně si i pro odpad po dohodě přijedou. Mají dobré výkupní ceny