LilMarky3

Jak sbalit kluka mimo mou ligu?

O dvě třídy výš je kluk, který se mi hrozné líbí. Ale on je takovej ze ho chce kazda a o me ani okem nezavadí. Je nějaká šance ze bych ho sbalila? Případně jak?

Nejlepší odpověď
bolak

Budeš mít šanci, až si uvědomíš že něco jako „liga“ neexistuje.

Další odpovědi
Agneta

Jedině, že bys byla ty o dvě třídy výš, neboť kluci chtějí starší, zkušenější holky, takže to úplně zapomeň :DDD
Doplňuji:
Hele, až budeš stará, a bude ti pětatřicet, tak pak už to bude jedno a můžeš se ho zeptat :DDD

anonym

Podletoho jakej je..... skus mu třeba napsat...... :/ Když si začnete psát tak se třeba zkamarádíte, pak ho pozveš ven, a pak to půjde samo snad, podle toho jestli se mu budeš líbit :/ Ale nevzdávejto :) Držím palce :)

Agneta: na tom jsi byla kde, že chceme starší? Já vyhledávám mladší. :)

Agneta

4154 >>> tak tobě je třeba 14 – 15, a chceš dvanáctku? Tak jsi úchylák, fakt.:(

Klára K.

řekla bych, že mladí, nezkušení kluci (na základce), pokud chtějí zásadně starší holky, tak jeden z důvodů bude i to, že holky stejně staré jako oni, nebo mladší, ještě nemají dost velké „přednosti“ ;) proto mají tyhle zásady hlavně kluci ještě na základce, protože jsou ještě povrchní, hloupí, naivní, a nedokážou pochopit, že kozy nejsou jedinou věcí, podle kterých by měli holku hodnotit.
A taky nechápu, proč by měl být úchylák, buďme upřímní, většinou je ve vztahu holka menší a mladší, než kluk. 4154 neříkal, kolik mu je, to, že chce mladší holku neznamená, že má být o polovinu mladší než on, ale já bych třeba taky nechtěla chodit s klukem, který by byl třeba o dva roky mladší než já. A když už jsme u těch vtipů:
Věk je jenom číslo. A vězení je taky jenom číslo. :D

Agneta

Kláro, tak zadej otázku, jestli se 14–15letí kluci zajímají o dvanáctky a uvidíš. Normálně chtějí stejně starou, ale ta je zase svým myšlením o dva roky před ním:DDD
A právě kozy jsou to důležitý…co by měl dělat s dvanáctkou?
Dvacetiletý(a více) a osumnáctiletá – to je v pořádku, ALE NÉ 15 A 12 !!! A jaké vězení? 4154? To oni tam ti parchanti mají internet?

Klára K.

Achjo, pochop ale, že s tím věkovým srovnáním 15 a 12 jsi přišla ty sama, 4154 nepsal, kolik mu je let.
A mimochodem, mě bylo v květnu třináct, a chodím se šestnáctiletým klukem, a klape nám to dobře. Pokud teda se do nás ne*erou takoví lidé, jako ty.

Agneta

Klára K. >>>> co že? A je normální? Ale řekla bych, že se teď jen chlubíš:DDD
A co s tím klukem jako děláš, na co ho máš? Chceš mít ve 14ti dítě?
Já bych ti doporučila mít kámošku a né kluka.

bolak

a to znáš jak se potkají dva pedofilové na koupálku, a ten jeden povídá „jé nazdár, tak co živót?“ a druhej na to „ale jó, dobrý, mám teď novou přítelkyni..“ – „nekecej..a kolik jí je?“ – „no je jí 5.. ale vypadá na 3..“