Avatar uživatele
LilMarky3

Jak sbalit kluka mimo mou ligu?

O dvě třídy výš je kluk, který se mi hrozné líbí. Ale on je takovej ze ho chce kazda a o me ani okem nezavadí. Je nějaká šance ze bych ho sbalila? Případně jak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3555 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Budeš mít šanci, až si uvědomíš že něco jako „liga“ neexistuje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Jedině, že bys byla ty o dvě třídy výš, neboť kluci chtějí starší, zkušenější holky, takže to úplně zapomeň :DDD
Doplňuji:
Hele, až budeš stará, a bude ti pětatřicet, tak pak už to bude jedno a můžeš se ho zeptat :DDD

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Podletoho jakej je..... skus mu třeba napsat...... :/ Když si začnete psát tak se třeba zkamarádíte, pak ho pozveš ven, a pak to půjde samo snad, podle toho jestli se mu budeš líbit :/ Ale nevzdávejto :) Držím palce :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
4154

Agneta: na tom jsi byla kde, že chceme starší? Já vyhledávám mladší. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

4154 >>> tak tobě je třeba 14 – 15, a chceš dvanáctku? Tak jsi úchylák, fakt.:(

před 3555 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Klára K.

řekla bych, že mladí, nezkušení kluci (na základce), pokud chtějí zásadně starší holky, tak jeden z důvodů bude i to, že holky stejně staré jako oni, nebo mladší, ještě nemají dost velké „přednosti“ ;) proto mají tyhle zásady hlavně kluci ještě na základce, protože jsou ještě povrchní, hloupí, naivní, a nedokážou pochopit, že kozy nejsou jedinou věcí, podle kterých by měli holku hodnotit.
A taky nechápu, proč by měl být úchylák, buďme upřímní, většinou je ve vztahu holka menší a mladší, než kluk. 4154 neříkal, kolik mu je, to, že chce mladší holku neznamená, že má být o polovinu mladší než on, ale já bych třeba taky nechtěla chodit s klukem, který by byl třeba o dva roky mladší než já. A když už jsme u těch vtipů:
Věk je jenom číslo. A vězení je taky jenom číslo. :D

před 3555 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Kláro, tak zadej otázku, jestli se 14–15letí kluci zajímají o dvanáctky a uvidíš. Normálně chtějí stejně starou, ale ta je zase svým myšlením o dva roky před ním:DDD
A právě kozy jsou to důležitý…co by měl dělat s dvanáctkou?
Dvacetiletý(a více) a osumnáctiletá – to je v pořádku, ALE NÉ 15 A 12 !!! A jaké vězení? 4154? To oni tam ti parchanti mají internet?

před 3555 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Klára K.

Achjo, pochop ale, že s tím věkovým srovnáním 15 a 12 jsi přišla ty sama, 4154 nepsal, kolik mu je let.
A mimochodem, mě bylo v květnu třináct, a chodím se šestnáctiletým klukem, a klape nám to dobře. Pokud teda se do nás ne*erou takoví lidé, jako ty.

před 3555 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Klára K. >>>> co že? A je normální? Ale řekla bych, že se teď jen chlubíš:DDD
A co s tím klukem jako děláš, na co ho máš? Chceš mít ve 14ti dítě?
Já bych ti doporučila mít kámošku a né kluka.

před 3554 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

a to znáš jak se potkají dva pedofilové na koupálku, a ten jeden povídá „jé nazdár, tak co živót?“ a druhej na to „ale jó, dobrý, mám teď novou přítelkyni..“ – „nekecej..a kolik jí je?“ – „no je jí 5.. ale vypadá na 3..“

před 3555 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek