LaLaLi

Jak rychle ztloustnout?

Mám 147 cm a 23 kg ,holka,12…potrebuji rychle ztloustnout…prosim poradte

Nejlepší odpověď
Kepler

Okamžitě vyměním za opačnou informaci zcela zdarma!

Další odpovědi
jáára

Můj pes váží víc.

marci1

Rychle to nepůjde. Musíš mít trpělivost, do svého jídelníčku zařadit kvalitní a hodnotné potraviny, zbavit se všech prázdných kalorií, polotovarů, instantních výrobků apod. – a začít jíst pokrmy bohaté zejména na bílkoviny, vitamíny a minerály, ale také na kvalitní tuky a složené sacharidy. Kvalita je důležitější než kvantita.
http://www.bez­hladoveni.cz/jak-pribrat-na-vaze

Lgee

Inspirovala si se moji otazkou? 😁

dubraro

Těžko. Tloušťka nebo hubenost jsou do značné míry dané geneticky a tělo si to reguluje bez ohledu na přísun potravy.
Kdyby ti bylo tak o 4 roky víc, poradil bych pravidelný sex. Dívčí tělo se díky tomu vyvine v dospělé ženské, což zpravidla znamená mj. zvýšení váhy.