MarieskaM

Jak můžu ztloustnout?

Nejlepší odpověď
Drap

Zvýšit příjem potravy

Další odpovědi
briketka10

Mám podváhu a zvýšit příjem potravy musím hodně :(

marci1

Herečky, které potřebují „do postavy“ ve filmu ztloustnout, tak jedí „nezdravá“ jídla, jako hamburgery, hranolky, ap. ☹ Zase to není na delší dobu. Jez více bílkovin: libová masa, vejce, mléko ap. 🙂

Mimozemšťan

Pokud potřebuješ ztloustnout jen na zadku, tak dřep denně na netu, to ti naroste.

Kepuč

Víc žer (hlavně večer před spaním) a míň se hýbej :)

da ny

Zvýšit kalorickou hodnotu potravin
Vhodný příjem bílkovin.
Užívat B-komplex před jídlem, B vit. podporují chuť k jídlu..
Při dojídání přisypat do polévky (do pomazánek, jídla nebo jen tak)až PL lahůdkového droždí. Je to prášek, nejčastěji k dostání v prodejnách se zdravou výživou.

sannutri

Ztloustnout i zhubnout jde snadno a zdravým způsobem. Ve tvém případě zkus navýšit příjem makroživin. Jestli chceš nabrat svaly a ne tuk, posiluj s těžšími váhami a vynech kardio. Do cvičení se pusť s rozumem, nejlépe s dozorem, ať si zbytečně neublížíš ;).

briketka10

Podváhu mám já a zvýšit příjem potravy musím hodně !

jirka F

a ty máš podváhu???

Mimozemšťan

Jo má podváhu a musí zvýšit příjem potravy o 1500% aby z ní byla pořádná 150 kilová skříňovka-ženská.
Chodí kolem cukrárny velkým obloukem…
tak si nemusí stěžovat