jirka F

Jak rychle umíte běžet v km?

Vyznačte v anketě.

Odpovědi
paul1

D) mám jinou odpověď

Nestopoval jsem si to, ale bude to pod 10, už ke stáru to tak nejde.

Filip84

D) mám jinou odpověď

Z náležitou orthesou by to, asi, něco mezi 10 – 20 kmph, kousek, i bylo, ale bez ní to bude pod 10 kmph v celku jistě. 🙂

Kelt

D) mám jinou odpověď

Záleží na tom, kolik běžím. Jestli sprintuji 60 m, nebo běžím 5, 10 km nebo Maraton. Ale běhal jsem to asi ve variantě A.

Eris_K.

B) 20 - 35 km/h

Sportovkyně7

B) 20 - 35 km/h

Je mi 11 a běhám přibližně 25 km/h.

Pepa25

Pobavila mě možnost „nad 40 km/h“, pokud platný český rekord sprintu na 100 m je 10,16 s, tzn. rekordman vyvinul průměrnou rychlost cca 35 km/h 😉 Ale je pravda, že okamžitou nad 40 km/h asi měl.