BloObY

Jak rozdělujeme podpovrchovou vodu?

Nejlepší odpověď
brillant

Podle mě na řešení soutěží a domácích úkolů jsou jiné stránky.

Další odpovědi
quentos

„nikde to není“, anebo se vám jenom nechce hledat? http://www.re­cetox.muni.cz/res/fi­le/prednasky/ho­loubek/chzp-iii/chzp-iii-hydrosfera-07-podzemni-vody.pdf
„hodně mě to zajímá“? Zajímavé je, že i další vaše otázky jsou formulované jako domácí úkoly. Ty vaše „zájmy“ jsou přinejmenším hodně zvláštní. Myslíte, že jsme tak blbí, že nepoznáme, kdy se tazateli jen nechce dělat úkol?

BloObY

Akorát že toto není na úkoly ani na soutěže! Já se prostě jenom ptám.Protože mě to hodně zajímá a na internetu to není! :)) ;))