Moccaa

Jak říkáte předmětu, za kterým se ženou hokejisté během zápasu?

Nejlepší odpověď
Drap

puk

Další odpovědi
marci1

puk

Jeden pravý, nefalšovaný z MS v hokeji 2004 v Ostravě mám doma, heč!:-))
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Mistrovstv%C3%AD_sv­%C4%9Bta_v_led­n%C3%ADm_hoke­ji_2004

paul1

puk

Rocker

puk

Puk

Justin1

puk

aliendrone

jiná možnost (doplň, synku)

Zpravidla puk, ale třeba i „vražedný kotouč“ (jinak též aliendronův vlastnoručně uvařený knedlík) a mnoho jiných možností… ;) :D :D

zjentek

jiná možnost (doplň, synku)

Puk, synku, říkám mu puk.

Roman71

jiná možnost (doplň, synku)

Já tomu říkám podobně jako při fotbale.. „kulatý nesmysl“ xD ..snad jsem se tím nikoho nedotkl.

hapiky

jiná možnost (doplň, synku)

Otázka pro 1třídu ZŠ.

Arne1

jiná možnost (doplň, synku)