Avatar uživatele
Wnaty

Jak říct své spolubydlící, aby se šla umýt?

Dnes je pondělí, deset večer. Moje spolubydlící z intru přijela včera večer. Nepovlékla si peřinu, ani postel prostěradlem a lehla si do ni v tom, v čem přijela. Chvíli byla na notebooku. Já si nachystala do školy a šla si lehnout. Ona ještě chvíli byla na notebooku, zavřela ho, chvíli pochodovala po pokoji a pak si šla lehnout a spát. V nepovlečené posteli, neumytá, nevyčištěné zuby, v tom v čem přijela. Od té doby si ani nepovlékla postel, ani se nebyla umýt. Strašně to tu v pokoji páchne a to i přes to, že tu máme dokořán otevřené okno. Je celkem dost při těle, takže si asi dokážete představit, jaké to je, když se dva dny potí a pak si nedá sprchu :-(.
Vůbec nevím, jak jí mám říct, aby se umyla, nebo alespoň převlékla. U nás to není jako u kluků, jakože na férovku "hele vole, smrdíš, běž se umejt". Nevím jak na to, ale ten zápach je prostě nesnesitelný.. zase ji nechci urazit a nemám kuráž na to jí to říct :-(. Co teď?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, briketka10 před 2050 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
RyuzakiKate

No holt budeš muset tu kuráž někde sebrat a říct jí to, jinak to nepude, protože si zřejmě neuvědomuje, že má agresivní pot a vyskládat jí cestičku do koupelny lemovanou deodoranty a mýdly asi nepobere a ještě tě bude mít za nějakýho magora. A to se dřív nestávalo? Jestli ona se neinspirovala u Věry z nedávný Výměny manželek... :P
Asi bych na to šla tak něják.. "Heleď, tos byla včera tak unavená, že sis ani nezvládla vyčistit zuby? Tos celej víkend prokalila?"
Musí pochopit, že na pokoji není sama a jakožto tvá spolubydlící by měla respektovat tvoje potřeby a nijak tě neomezovat a neznepříjemňovat tvůj pobyt. Pokud jí to bude jedno, tak asi zažádej o přidělení k někomu jinému nebo tak něco, bohužel nevím, jak to na intrech chodí...

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Já bych jí to řekl prostě a jasně ´po chlapsku´ - co se ´patlat´ s nějakými okolky???
Když smrdí, tak smrdí.
;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
procsy122

U nás to tak taky bylo .. ale ta slečna dělala jinčí prasárny .. třeba si uprostřed pokoje začala vyměňovat vložku ... no hrůza .Ale od toho je tu vychovatelka ... tak se jím neříká pro nic za ni .Jdi za ní řekni jí svůj problém co nejvíce slušně a ona by to měla vyřešit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

"Mohla by ses umýt" ? :-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Znám to, když přijela obézní přítelkyně bratra mýho
kluka na chatu taky nepředstavitelně páchla a nikdy
si nemyla ruce a pořádně ani nádobí nic bylo mi z ní
totálně na nic vždy po intimním......vztahu nechávala
skvrny potu a jinýho a odjela do Rumburka nikdy se
nazajímala, kdo to bude prát a, že tam neteče teplá
voda a máme tam jen vířivou pračku prostě no problem.

řekni jí to normálně Smrdíš Smrdíš Smrdíš
klidně do ní žďouchni probuď, že se tu nedá
dejchat, nebo pozvi na pokoj jiný holky a že
jí uděláš ostudu !!
Doplňuji:
U nás na intru bylo vše v pořádku, když jsem
ještě nekouřila, tak holky chodily na WC, ale
stejně ten smrádek přinesly na pokoj dal se
v klídku vyvětrat nestěžovala jsem si :-DD

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Choď chaoticky po pokoji, jako bys něco hledala, podívej se pod stůl, do šuplíků, nakoukni pod postel.. a říkej přitom "sakra...co to je..tady taky nic..." až se tě zeptá, co jako hledáš, řekni že cejtíš něco jako schnilý rajče, ale nikde ho nemůžeš najít.

šak vono jí to dojde..
Doplňuji:
Nebo můžeš zkusit někoho pozvat, před novejma lidma určitě bude chtít zapůsobit, tak se dá jistojistě do pucu, aby jí dotyčná nevymyslela nějakou fundovanou přezdívku založenou na prvním (čichovém) dojmu. A když ani to nepomůže, tak jak říkáš, dej jí to na férovku. Já jednou použil větu "smrdíš jako starej spocenej chlap", ale je fakt šlo jen o mámu, a tohle je spolubydlící. Já měl krásnou pubertu..

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

No, přijela v neděli večer, možná si dala sprchu odpoledne (v neděli), ale jestli to nedělá ani jiný den v týdnu, tak to asi víš. Tak jí řekni ať se meje, čistí si zuby a převlíká si postel, protože smrdí. Jestli to nepomůže, odstěhuj se do jiného pokoje (k někomu jinému), jestli je místo, nebo to řekni vychovatelce.
Je mi teď trochu divný že je skoro konec školního roku. To ti to od září nevadilo?

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy