Neznámý006

Jak říct rodičům, že mám holku?

Mi rodiče jsou trošku striktní (hlavně mamka, otec to moc neřeší), nevím jak jim to říct beze strachu, že mi to zatrhnou, jelikož sem se s danou osobou asi před měsícem tzv. ztřískal a nevím, jak jim o ní říci. Předem děkuji za všechny odpovědi.

Nejlepší odpověď
Midas

Mám holku / S někým chodím. Víc to neřeš.

Další odpovědi
Nela56

Nemusíš jim to přeci říkat, ne ? :D

paul1

Zkus si najít podporu – radu u otce a potom to oznámit mámě

jsemjá

Přiveď jim ji.

Pepa25

„Jsem se někým střískal“ se podle mě nerovná „mám holku“ 😉 Možná by bylo dobré si nejprve ujasnit, co vlastně může rodičům vadit …