Avatar uživatele
callmehelf

Jak říct rodičům, že chci obřízku?

Dobrý den,
i přes to, že nemám s předkožkou žádný problém, už delší dobu přemýšlím o obřízce.
Je mi 16 let a nevím, jak to říct rodičům tak, aby to neznělo divně a povolili mi to.

Hlavně z důvodu hygieny. Mám problémy, že i po umytí penisu vidím na žaludu malé tvarůžky. Slyšel jsem, že je obřízka na tohle dobrá…že se žalud nepotí. Další důvod je ten, že se mi to líbí.

Díky.

Zajímavá 0 před 2163 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

S věkem a hygienou se „tvarůžky“ přestanou tvořit. A jak o to říct rodičům? Mo přece snadno: „Mámo, táto, já chcu obřízku.“ Mimo jiné Tě to naučí si o něco říct, naučí Tě to jisté míře přímosti a další podobné vlastnosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Ono to zní divně, ať to řekneš jak chceš. Jako vhodnější k diskuzi se mi jeví táta. Protože ten určitě pochopí rychleji, o co jde. Zkus se třeba s ním na to téma nejdřív jen tak pobavit. Předpoklad ovšem je, že s tátou máš dobrý a kamarádský vztah. Oni dnešní fotři kolikrát za mnoho nestojejí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

A víš, že si po obřízce už nemůžeš honit?
A i sexuální prožitky s pohlavního styku se tím mohou snížit.

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajoch

Dobrý dotaz,pobavilo…ty kluku jeden:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

„i po umytí penisu vidím na žaludu malé tvarůžky“

Hele, jestli on nebude problém někde jinde. Neexistuje jediný důvod, aby po správném umytí penisu na něm zůstávaly nečistoty. A co na ten nápad říká tvá holka?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
callmehelf

Hlavně z důvodu hygieny. Mám problémy, že i po umytí penisu vidím na žaludu malé tvarůžky. Slyšel jsem, že je obřízka na tohle dobrá…že se žalud nepotí. Další důvod je ten, že se mi to líbí.

před 2163 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví