callmehelf

Jak říct rodičům, že chci obřízku?

Dobrý den,
i přes to, že nemám s předkožkou žádný problém, už delší dobu přemýšlím o obřízce.
Je mi 16 let a nevím, jak to říct rodičům tak, aby to neznělo divně a povolili mi to.

Hlavně z důvodu hygieny. Mám problémy, že i po umytí penisu vidím na žaludu malé tvarůžky. Slyšel jsem, že je obřízka na tohle dobrá…že se žalud nepotí. Další důvod je ten, že se mi to líbí.

Díky.

Odpovědi
Edison

S věkem a hygienou se „tvarůžky“ přestanou tvořit. A jak o to říct rodičům? Mo přece snadno: „Mámo, táto, já chcu obřízku.“ Mimo jiné Tě to naučí si o něco říct, naučí Tě to jisté míře přímosti a další podobné vlastnosti.

klumprt

Ono to zní divně, ať to řekneš jak chceš. Jako vhodnější k diskuzi se mi jeví táta. Protože ten určitě pochopí rychleji, o co jde. Zkus se třeba s ním na to téma nejdřív jen tak pobavit. Předpoklad ovšem je, že s tátou máš dobrý a kamarádský vztah. Oni dnešní fotři kolikrát za mnoho nestojejí.

Alesh

A víš, že si po obřízce už nemůžeš honit?
A i sexuální prožitky s pohlavního styku se tím mohou snížit.

Kajoch

Dobrý dotaz,pobavilo…ty kluku jeden:)

autacek

„i po umytí penisu vidím na žaludu malé tvarůžky“

Hele, jestli on nebude problém někde jinde. Neexistuje jediný důvod, aby po správném umytí penisu na něm zůstávaly nečistoty. A co na ten nápad říká tvá holka?

callmehelf

Hlavně z důvodu hygieny. Mám problémy, že i po umytí penisu vidím na žaludu malé tvarůžky. Slyšel jsem, že je obřízka na tohle dobrá…že se žalud nepotí. Další důvod je ten, že se mi to líbí.