Kiwunka

Jak říct kamarádce, že se s ní už nechci bavit?

Mám kamarádku. Bavíme se asi třičtvrtě roku a na začátku kamarádství to bylo super. Rozuměli jsme si, měli jsme společné koníčky, názory, smýšlí pro humor atd. Ale není nám moc let a já jsem za posledních několik měsíců psychicky docela dost dospěla, ale ona je na tom psychicky asi tak jako já před rokem či dvěma. (jsme stejně staré) Pořád se chová strašně dětsky a je docela dost otravná. Už jsem se jí to párkrát snažila naznačit, ale nechápe to. Už asi dva měsíce přemýšlím, jak se s ní přestat bavit. Je dost citlivá. Další problém je ten, že ona je dost velký extrovert a já spíš introvert a pořád mi píše, jestli nepůjdeme ven, každý den si chce několik hodin volat přes videochat a já pořád jen vymýšlím výmluvy proč nemůžu ven atd. Je to dost ubíjející. Potřebovala bych poradit, jak jí vysvětlit, že mě to „kamarádství“ ubíjí, otravuje a že už se s ní dál bavit nechci.

Odpovědi
nyjono

Tak jí to nenaznačuj, když jsi teď víc dospělejší a řekni jí to na rovinu tak, jak jsi teď napsala sem.

Kelt

Můžeš jí to říct přímo a nebo můžeš počkat, až tě v tom vývoji dožene. Každý dospívá jinak. Můžeš tak ztratit kamarádku, nebo zůstat volná. To si uvědom. Na začátku je každý dokonalý a vidíme ho přes růžové brýle a za nějakou dobu ho obvinujeme z toho, že prší.

Kepler

Prostě jí to řekni a hlavně proč. Takhle je to jednoduché…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.