Anička<3

Jak řešíte problémy s kamarádkama?

Mám 3 kamarádky. Máme za sebou nekonečně hádek a už mě to přestává bavit. Mám je hodně ráda ale žádná z nich není normální a to mě někdy fakt dost štve. Co mám udělat?:/

Odpovědi
Vevous

Já bych jsem prostě řekla nějak slušně, že už mi nejsou tolik sympatický

a že už se s nimi nebavím.

Drap

Mám několik kamarádek. Nikdy se s nimi nehádám a takovýto, ani žádný podobný problém tedy nemám.

cappuccino

Asi to nejsou ty prave kamaradky. Najdi si treba jen jednu ale takovou, se kterou si budes rozumet. Male neshody nebo vymeny nazoru jsou v poradu, ale neustale hadky ne.