quentos

Jak řešíte problém se zablokovanou, ztuhlou páteří a následnými bolavými zády (… a odsud pocházející migrénou)?

Páteří v podstatě proudí energie do celého těla, a když už se zablokuje, ať již nešikovným pohybem ve spánku či nesprávně provedeným tělocvičným úkonem, je to v háji. U mě je pak volba jasná, navštívím zdejšího renomovaného maséra a chiropraktika, který páteř umí srovnat jediným „chmatem“ připomínajícím džudo. Jenže pak se sám sebe tážu, co budu dělat, až tu jednou nebude?

Nejlepší odpověď
annas

Quentosi, někde jste se zmiňoval, že berete přípravky Energy stejně jako já. Mohu říct, že od té doby, kdy je užívám pravidelně, mívám problémy se zablokovanou páteří jen zcela výjimečně.

Těžko se mně o tom píši, protože nevím, zda věříte na účinky čínské medicíny, energii jing a jang atd. Proto i zablokování páteře i bolesti hlavy odstraňuji bylinkovými extrakty Energy.

Pokud potřebuji okamžitou pomoc, nejlépe mně vyhovuje baňkování a akupunktura.

Další odpovědi
salsa verde

na zablokovanou páteř je chiropraktik asi nejlepší řešení ale na ztuhlou páteř například já vyzrávám infrasaunou a pak masáží.

Michal

Cvičte sám,třeba Jogu.Nechte si dopuručit vhodné cviky.Královna asán(poloh) je stoj na hlavě.Tělo je tak moudře stavěno,že kdyby byla pro vás nevhodná tato poloha,vyšle varovné signály.Ale je dobré mít kvalitního učitele nebo alespoň knihu.Pozor Joga není jen cvičení,ale i návod na přístup k životu.

Zdroj: vlastní zkušenost.

léčitelka

Za vším stojí psychika! Potom v první řadě zablokovaná krční páteř, tedy, správně řečeno, jde o nerovnoměrně rozloženou energii. Kdo má však poškozený palec u pravé nohy, bude ho tento jev provázet do smrti. Chce to něco více vědět o reflexní terapii. Vše souvisí se vším.

Zdroj: www.harmonie.blu­e4net.cz

nabubindes

min. dvakrát týdně chodím plavat

ladyhawke

chiropraktik. The best ever.