Avatar uživatele
bubukaa

jak reagovat a odpovědět na urážky a pomluvy s klidnou hlavou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, mirlopa před 5008 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
HOMER

Těžká otázka..Já si o tom myslím,že nejde o to něco odpovědět a reagovat,i když vtipná odpověd je taky dobrá,ale hlavně věřit v sebe a zůstat sám sebou i v takové situaci.Není to snadné a určitě tě to posilní,když se s tím dokážeš vypořádat,myslím tím psychicky.Například zkus,až tě budou příště urážet,vymyslet co nejlepší odpověd,ale nechat si ji pro sebe a pobavit pouze sebe sama.Bude jistě zábavné,zjistit o sobě jestli to vydržíš.Lidi co tě urážejí jsou jistě velmi frustrovaní a tvým úkolem je jim proto odpustit a brát je jako ubožáky,kteří sami potřebují pomoc..tak proto to nestojí za odpověd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

„Taky vám přeji krásný a úspěšný den.“
Doplňuji:
Nejde o to být tkz. nad věcí, ale vtipnou, neurážlivou odpovědí dotyčného ještě víc vytočím až z toho zmagoří. A to je ten účel. Nakonec zjistí, že urážky a pomluvy byly směřovány na mou osobu, ale ve skutečnosti to odprdne vlastně on.
Důležité je, zachovat si chladnou hlavu a nevracet útok protiútokem, neboť on by vlastně vyhrál a velmi by se mu líbil a hřál ho pocit, že mě mohl zesměšnit, naštvat,… Ve skutečnosti by tomu bylo úplně naopak.

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Čarodějnice

Mé heslo podle tebe soudím tebe!nechtěla bych být ve tvé kůži protože jsi vlastně chudák.To si říkám já ,když jsem v situaci jako ty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Na urážky nereagovat, to se snad ani nedá pokud nechcete být jako dotyčný.Pomluvy to je jiné,ale komu co vysvětlovat lidé si stejně myslejí co chtejí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

To asi nejde a myslím, že to ani nemá smysl. Myslím, že je nejlépe nereagovat. To potom přejdou samy, protožem čím se víc budeš bránit, tím to bude horší.
Kde není reakce, není ani akce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já se pokouším si toho nevšímat a vždy si řeknu že nemá cenu si kvůli takovým lidem ničit nervy.Pokud by mě ty urážky a pomluví hodně naštvaly tak pak jsem samozdřejmě nachystaná slušně odpovědět.
Doplňuji:
Samozřejmě

Upravil/a: panenka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
BENYTA

Tak fajn,dnes první věta,ke které není třeba slovník ani překladač…je vidět,že sis jí několikrát,před odesláním, přečetla…škoda,že jsi to neudělala i se svými ostatními dotazy…
Tak prosím tě,takto pokračuj,bude nám všem tady lépe…

před 5008 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BENYTA

Předešlý příspěvek je adresován uživatelce bubukaa,zapoměla jsem jí oslovit.

před 5008 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek