verypery

Jak se zbavit pomluv?

Jak se zbavím toho když mi spolužačka pomlouvá? máma říka že to určitě nebude tak horký atd… a ať se jí nevšímám. le to nejde pak se semnou kámoší jen jedna holčina. učitelky jí milujou a když bych to řekla učitelce tak by mi nevěřila. a ty pomluvy si vymýšlí :/

Nejlepší odpověď
dubraro

Jediný alespoň částečně účinný způsob boje s pomluvami je ignorovat je. Nevsimat si jich a nereagovat na ne. Tak se chovají královny.

Další odpovědi
krpik

Mě to také vadlo ale pak jsem si říkám jednu dobu kašlu na to ať lidi pomlouvají ať si myslí co si myslí a pak to najednou přestalo. A opravdoví kamarádi jsou vždy s tebou a takové pomluvy jsou jim u zadku. Takže bych to nechal tak

mosoj

Nejlepší je nevytvářet půdu pro pomluvy. Ono to opravdu tak horké nebude.

zjentek

Pomluvy jsou jako prokletí, žádná sranda. Mezi omezenci se toho nelze jen tak zbavit.
Mosoj nesouhlas, u nas na Prajzke nelze nevytvářet půdu pro pomluvy. Nemožné.