FlAsh_7

Jakými hláškami reagovat na urážky?

Nejlepší odpověď
anonym

už pokud máš potřebu reagovat na urážky „hláškami“ je na tom něco špatně.
Napadlo tě na urážky nereagovat ? Mlčeti zlato … nejde o to sklopit uši a tvářit se tiše ublíženě, ale prostě urážku dokonale ignorovat a zaměřit se na věci pro tebe podstatnější, které za ten čas stojí.

Další odpovědi
marci1

Třeba: Kdo to říká, ten to je, na toho to pasuje.
Nebo : Ty jsi to samé, ve větším. 🙂

Příklady univerzálních odpovědí na narážky nebo posměšné komentáře:

  1. Jsi můj vzor
  2. Kdybych chtěl slyšet tvůj názor, řekl bych ti ho.
  3. Co vašim, našim to je jedno.
  4. To je pro moji hranatou hlavu moc kulaté.
  5. Mamka mi říkala, hlavně abych byla pěkná.
  6. Zeptej se na nádraží.
  7. To bys mohl chodit ukazovat do cirkusu.
  8. To psali v dneska v novinách.
  9. Netušila jsem, že máš takové problémy.
  10. A pejsek se ti zaběhl kam?

Podrobněji:
https://www.jan­patrman.cz/wp-content/upload­s/2012/05/Slov­nisebeobrana_U­niverzalni_fra­ze.pdf

Mc Merkurion

… a proč ??? … to musím odpovídat kdejakýmu volovi na p***viny ??? …

ivzez

Žádnými!

Ten, kdo je schopen někoho urážet, podle mne za odpověď nestojí.