alexandra

Jak psát do formulářů PDF ve Windows 10?

Dobrý den, je nějaká aplikace nebo program na formulář, abych do něj mohla psát a pak ho vytisknout? Mám Windows 10. Děkuji

Nejlepší odpověď
Cenobita

Doporučuji si stáhnout poslední verzi Adobe Readeru, protože tak jak se PDF soubory vyvíjejí, není vždy instalovaná verze kompatibilní s dodaným formulářem (jen částečně), takže postup: odinstalovat Adobe Reader a na stránce:

http://www.ado­be.com/cz/

vyhledat poslední verzi pro daný operační systém, některé systémy WinXP již nebudou podporovány. Nainstalovat a pak by se mělo dát do dodaného PDF formuláře bez problémů zapisovat.

Ještě upozorňuji, že PDF formulář musí být dodaný, není tak snadné PDF formulář vydobit doma, na to je potřeba zakoupit plnohodnotnou ADOBE apliakci, ne jen Adobe Reader.

Další odpovědi
dr.luha

Jde to v LibreOffice. Tento kancelářský balík je zdarma.