vivatisCZ

Jak prodat PC hry

Mám spousty PC her co už nehraji a chtěl bych je prodat. Je možné založit si například webovou stránku na webgardenu a vézt to jako bazar a prodávat je jako použité? :)

Odpovědi
McArthur

Nejsnazší na vytvoření, nejlevnější na provoz a největší šance na prodej je v současnosti Aukro (www.aukro.cz).

Ale jinak si vytvoř klidně svou stránku kdekoliv můžeš a tam je nabízej. Pokud s hrami nebudeš aktivně obchodovat, tak nemusíš řešit nic dalšího (daně apod.).

fenomen

Hele slyšel jsem na nějakým obchodu (něco jako Bílá myš) kde prodávají nový a vykupují použité za poměrně dost, ale hlavně máš peníze hned. Zkusím zjistit jak se ten obchod jmenuje.

Lamalam

Bílá myš v Plzni nebo http://www.hry-presto.cz/

Wack Lodgers

Touhle otázkou jsem se také zabýval docela dlouho, ale poté jsem to vše vzal a odnesl do nejbližší prodejny her, kde mi za to dali docela malou částku, ale aspoň jsem se toho zbavil. Od té doby za hry neplatím a raději si stahuji ty zdarma. Našel jsem si na to jednu takovou stránku a tou je https://www.fre­etoplay.cz/ca­tegory/pc-hry-zdarma/