konik098

Jak probíhá platba zájezdu online na cizojazyčné stránce? Má s tím někdo zkušenosti?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli někdo neví, jak přesně to funguje když chci zaplatit zájezd který jsem si našla online, ale není na stránce české cestovní kanceláře nýbrž zahraniční. Chtěla bych si zaplatit jen samotné ubytování pomocí karty. Konkrétně se jedná o jeden Disney hotel a platba probíhá na stránce https://book.dis­neylandparis.com/. Potom když jsem si zvolila všechna kritéria a dostala jsem se k poslednímu kroku což je platba, pochopila jsem, že tam zadám všechny potřebné informace o platební kartě, ale co se stane potom? Hádám že by mi měly přijít informace o zaplacení a pokyny k zájezdu, ale přijde mi to na e-mail, nebo poštou? Popřípadě, je tam ještě nějaký důležitý krok? Bojím se, abych nezadala informace o platební kartě, nepřevedly se mi peníze a potom bych nevěděla co a jak…Máte s tím někdo zkušenosti prosím? Nikdy jsem ještě ubytování online neplatila.

Odpovědi
Joseph

Nooo… Já raději většinou na to místo zajedu , teda myslím ty kanceláře , většinou objednávám Německo, Anglie , protože se může stát třeba i to, že ty zadáš vše o kartě a vlastně si můžou strhnout co chtějí… nerad to dělám přes cizí cestovky… a nebo nejlepší je zajistit tedy zarezervovat hotel a zajistit si let. Poté co přilétneš nasedneš třeba do taxíku a ten tě odveze do hotelu. A potom prostě jdeš na recepci a řekneš, že zde máš reservé na jméno: ......... . A dají ti pokoj. A jsi ubytovaná ...... Takhle to dělám nejčastěji já . A někdy to je fakt levnější, ale zase třeba nevýhoda jsi tam na vlastní pěst :D