fm

Jak pripojit pc s tv, aby mi fungoval zvuk i v tv a nebyl slyset jen z pc?

Pripojila jsem PC s TV presne podle navodu.Je tu jen jeden problem.Zvuk je slyset jen z PC a ne z TV.Poradi mi nekdo jak zapojit zvuk v TV?Dik

Odpovědi
GangstaHelper

Je třeba další kabeláž, a taky záleží na tom, jaký vstup do TV používáte.

V podstatě je nutné zapojit do výstupního 3,5mm jacku zvukové karty kabel, který pak příjde do televize společně s obrazem z grafické karty.

Pak existuje i možnost, kdy podporuje grafická karta přenos obrazu i zvuku (přes HDMI), s tím jsem se ale v praxi nesetkal.

led

najjednoduchšie je v TV strane použiť redukciu scart-cinch. do SVHS/guľatý vstup so 4dierkami/ alebo žlteho zapojíte videolinku z PC a do bieleho a červeného linku zo sluchátkového výstupu PC a na TV si navoľte AV.
ak ste správne zapojil z PCreproduktorov nie nič počuť. len z TV