Jak přidat hudbu k videu?

Jak přidat hudbu k videu? Aniž by se pohoršila kvalita videa? Chci jen vyměnit zvukovou stopu za jinou (hudbu). Znáte nějaký prográmek?

Nejlepší odpověď
Alesh

VirtualDub – jednoduchý a zdarma, tohle určitě umí, bez rekomprese

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Vir­tualDub

Další odpovědi
Poklička

To umí tak YouTube editor… :D ale v PC to prostě musíš znovu rednerovat přes nějaký program… Sony Vegas, Premiere Pro atd.. když to dobře nastavíš,tak žádná ztráta kvality nepujde ani poznat..:)

McArthur

Měl by to umět každý program na střih videa. Nejhorší variantou je přímo ve Windows užitý program Movie Maker nebo lépe Virtual Dub. Jde to i v plné verzi Nera (vypalovací software) a v placeném Pinnacle Studio.