df

Jak převést pdf do formátu isdoc?

nebo i jiný formát do isdoc. Pokud někdo pomůže, budu moc rád

Odpovědi
elkon

Je to formát účetního systému. https://mrp.cz/sof­tware/ucetnic­tvi/ks/index.asp

Dochy

Převést obecný grafický formát do proprietárního formátu specifické aplikace je bez dalších podrobností nesmysl (použil bych i jiný termín). Pokud víš o jaký formát jde, proč jsi to rovnou nenapsal? Pokud chceš převádět něco konkrétního, proč to nenapíšeš? Předpokládám, že např. PDF s Čapkovou Dášenkou opravdu importovat nechceš. Vzhledem k tomu že jde nejspíš o formát pro (zejména) faktury, zřejmě potřebuješ „vytištěnou“ fakturu převést do strojové podoby. Vzhledem k tomu, že sice faktura má předepsané náležitosti, ale nemá přesně daný závazný formát, bude to s automatizací problematické a má smysl to řešit jen v případě nutnosti zpracovávat tímto způsobem opravdu značná kvanta faktur. Stejně bude třeba aby na to člověk dohlédl. Takže obecně (pokud nám nepředložíš konkrétní situaci) je to podle všeho co vím nesmysl a budeš muset konverzi provést „ručně“

Vladimír654

Znáte nějaký AI program pro převod faktur do isdoc?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

df

Dochy: děkuji za odpověď. Jde o faktury, cca 200 za měsíc.

df

Elkon: Samozřejmě, že je to formát do účetního programu. Neptal jsem se, co znamená isdoc. Ptal jsem se na něco jiného. Co ty na to?

elkon

Podle toho, jak funguje zmíněný program, by nemělo převedení být možné.