Kelt

Jak přesunout soubory z disku?

Mám data na disku, ale v počítači se nic nezobrazuje, pouze velikost disku. Soubory jsou hudební nahrávky, nebo ukázky z filmů. Na televizi to jde přehrát, respektive prohlížet. Chtěl bych soubory z tohoto disku někam převést a pak disk formátovat (nechci soubory ztratit). Možná, že jde provést něco se soubory v televizi (kopírovat a převést na jiný disk), ale nevím, zda je to možné. Je zajímavé, že mám 2 stejné USB 16 GB, jeden je funkční, druhý ne a na obou jsou soubory stejného druhu. Něco mohu prohlédnout v televizi, ale textové soubory to nezobrazuje. Hudbu a filmy si mohu stáhnout znovu, ale možná tam mám nějaké důležité údaje a věřím, že se k nim nějak dostanu. Poradíte co s tím? Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Široce používám správce souborů Total Commander, kde můžu přemisťovat soubory z jedné složky nebo disku do jiné pouhým tahem myší. K nezaplacení!