Avatar uživatele
Kelt

Jak se dostanu k souborům na flash disku?

USB disk 16 GB, ukazuje že je přes 1 GB volného místa. Na PC nic více. Když to zapnu to TV, krásně to hraje, vidím, co tam mám filmy, skladby a pod. Jak se k těm souborům dostanu na PC? Teoreticky bych si mohl stejné soubory stáhnout z internetu, ale potřebuji vidět všechny své soubory a to mi TV neumožní. Poradíte něco? Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Edison před 1595 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Špatně. Mnohé TV si chtějí ext disk naformátovat vým vlastním souborovým systémem, který je navíc nepřenosný mezi televizory stejné značky, dokonce ani modelu. Na PC jsou pak tyto soubory nedostupné, stejně, jako daný speciální souborový systém.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Prostě buď TV nebo PC. Obojí ne. Jestli jsi na disku měl nějaké svoje soubory, tak už je tam nemáš. TV si hard přeformátovala k obrazu svému.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Nevím, jestli dobře rozumím. Možností je více. Já mám v oblibě Total Commander, kde si můžu otevřít externí disk „e“ a tam se mi zobrazí vše, co na té flešce je. A samozřejmě to taky otevřít.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Linux má velmi širokou podporu i speciálních souborových systémů, takže pokud máš na PC ubuntu linux ( viz ubuntu.cz ) alespoň jako druhý operační systém zkus otevřít tu flashku v něm – určitě to půjde. Windows mají podporu méně obvyklých souborových systémů bohužel mnohem mnohem slabší (rozuměj: žádnou a vůbec nejsou schopny s diskem pracovat dokud si jej nepřeformátují)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek