Funna

nechápu otázku „jak přesné“…pokud pojedeš stejnou trasou na obou mapách, je to stejně daleko…záleží na tom, jakou trasu ti ta která „mapa“ vybere…je to stejné jak s GPS…záleží jen na kvalitě programu, který vypočítává trasu a podmínkách co všechno do toho zahrne…

Další odpovědi
Conchus

To je chyba pořád menší než 10 %. Tak si s tím nelam hlavu.

anonym

funna, zadal jsem z Onen Svět do Hrobu a dal ukázat, nic jiného, žádné jiné vlivy. Přesto jsou velké rozdíly, nevím jak zadávali ti, co odpovídali.

Funna

jo…jasně…vždyť to píšu v odpovědi…mapy jsou přesné, ale google i mapuy.cz tě vedou jinudy…proto ten rozdíl…ale pořád nechápu, na co se přesně ptáš…protože otázka „jak přesné…atd“ nedává smysl…přesné jsou na 100%, jen záleží kudy jedeš…

anonym

no, 165 a 250 je rozdíl, ostatní je v tolerani, takže záleží na algoritmu výběru určité netové mapy. No, to je potom asi trovhu problém.

Funna

kde máš rozdíl 165 a 250? nevím co je to Conchus, takové město neznám a na kterých mapách jsi to hledal?

Funna

aha..už mi to došlo..odpovídáš Conchusovi…takže pokud zadáš – použít placené úseky je z toho rázem 250km, protože to jede přes Prahu…pokud dáš nejkradší vzdálenost je to 190km (obě na mapy.cz)…co je na tom tak zvláštního??

anonym

Conchus je tady nick

anonym

Conchus, 165km a 250km je docela markantní rozdíl