Jak přesně a výstižně formulovat nemoc malých? Vím co to znamená,
když se to o někom řekne, ale nevím jak jednoduše bych to
definovala.Děkuji za odpovědi
Doplňuji:
Asi jsem dotaz napsala špatně,omlouvám se. Nejedná se přímo o nemoc jako
takovou, ale je to spíš povahový rys a charakter člověka.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5932 dny |
Sledovat
Nahlásit
|

V určitém věku dítěte se zastaví růst kostí. To je spojeno s deformací, s bolestmi kloubů. Nemoc může být dědičná ale jsou i podezření na jedovaté chemikálie používané v zemědělství.
|
0
před 5932 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1742 | |
| marci1 | 1095 | |
| annas | 762 | |
| quentos | 744 | |
| zjentek | 743 | |
| ivzez | 715 | |
| iceT | 696 | |
| led | 624 | |
| Kepler | 540 | |
| hanulka11 | 535 |
| Těhotenství |
| Děti a rodičovství |
| Partnerství, manželství |
| Přátelé |
| Ostatní rodina a vztahy |