Kelt

Jak přerušit stahování a zahájit nové?

Podle nich stahuji, podle sebe ne. Na serveru byla porucha. Nevím, co vypnout, restartoval jsem počítač, internet. Žádný soubor nestahuji, nemám o tom záznam, ale když chci stahovat soubor, dostanu odpověď, že nemohu stahovat více souborů najednou. Jak přerušit stahování, když o tom nemám na PC žádný záznam. Dříve jsem to tak dělal. Poradíte? Děkuji.
Stahuji z ulozto, to jsem nenapsal. Omlouvám se.

Odpovědi
Arne1

Myslíš, že z tvého popisu někdo vydedukuje odkud něco stahuješ ? Pojem „server“ je naprosto obecný.

gecco

Teď aktuálně stahuju z ulozto.cz dva soubory najednou – bez problému…
😉
Pořád ještě chybí info o tom, z jakého prohlížeče stahuješ (stahoval jsi), ale ke zobrazení aktuálního stahování obvykle funguje CTRL+J (nebo musíš přes menu).
Pokud tam nic nemáš, vypni prohlížeč a vyčisti cache (třeba Ccleanerem).

pusinka50

Gecco: můžeš napsat, z jakého prohlžíeče stahuješ a co máš za windows? Já mám windows XP, prohlížeč Google Chrome a taky mohu stahovat z uloz.to pouze jeden film. Při nahlášení chyby při přerušení spojení internetu se mi objeví hláška, že právě stahuji.

Mc Merkurion

… pořiď si FRD a můžeš stahovat třeba deset souborů naráz …