jirkajirka

Jak přeposlat emailem film z kamery o velikosti 234 MB?

Nejlepší odpověď
gecco

Nijak…
😉
Uploadni to video na nějakou ´úložnu´ (např. ulozto.cz ) a mailem pošli jen link.

Další odpovědi
Arne1

A co tak docela normálně přes Gmail ? Gmail má totiž tu vlastnost, že pokud posíláš větší soubor jako přílohu k dopisu, tak ti sám navrhne že to uloží do Google docs a do dopisu vloží odkaz pro příjemce aby si to mohl stáhnout. A nemusíš se nikde registrovat, studovat podmínky, nemá to žádné rychlostní omezení (jako třebas hlemýždí ulož.to).

Kepler

Mělo by to jít přes http://www.raj­ce.idnes.cz/. Sám jsem ten web nikdy nepoužil, ale deklarují tam „fotky a videa bez omezení“. Tak se tam zaregistruj a prostuduj nápovědu, jestli mají pravdu. Mělo by to jít anonymně.

kelley

www.uschovna.cz