majulííín

jak přemluvit rodiče aby mi koupili osmáka degu??

Odpovědi
beer

Dokaž jim, že se o něho budeš umět dobře starat.
Nejlépe tím, že uvidí tvoji spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost atd. i v běžném životě ))

anonym

To se musíš ke každé otázce znovu zaregistrovat ? Víš,co to je kodex na těchto stránkách? Cituji z něj :Zneužití Odpovědi.cz
Není povoleno zakládat více uživatelských účtů (profilů) za účelem porušení tohoto kodexu a podmínek Odpovědi.cz

JackkcaJ

prostě ho kup a potom rekni koupila jsem si osmaka..... nejdriv budou nastvani ale potom reknou a kam ho chces jako dat teda jestli nemate uz doma nejkou klec tak reknes ze zatim ho nechas v krabici a potom nejkaou klec dokoupis :D ubohy ja vbim ale …