David 15573

Jak přemluvit mamku, aby mě pustila do Teplic za holkou?

Moje mamka me nechce pustit samotnyho vlakem do Teplic, je to pouze 80 km… myslim… a cesta trva… asi 2 hodinky… rika, ze cena neni dulezita, ale pokazdy, kdyz se o tom zminim, dostane zachvat vzteku… jak ji premluvit?

Nejlepší odpověď
ivzez

Davide,
maminku přemluvíš stejně, jako se ty
dáš přemluvit k něčemu, co nechceš.

Další odpovědi
agentpv

Kolik ti je roků? Pokud se doma chováš zodpovědně, je na tebe spolehnutí, dobře se učíš, neděláš průsery … Tak to zkoušej dál. kromě toho odjezdu řekni mámě i o tom kdy se budeš vracet…

anonym

No to je těžko a záleží na tom kolik ti je. Pokud ti bylo už 18, tak si můžeš jet kam chceš, už za tebe nemají rodiče zodpovědnost a jsi dospělý, nemusíš se na nic ptát. Ale pokud ti ještě 18 nebylo, tak se nediv, že tě máma nechce pustit. Pokud tu holku osobně nezná tak má třeba o tebe strach v dnešní době kdy jsou pedofilové na každém rohu. Jak víš že je to skutečně holka, viděl jsi jí někdy osobně?

Mc Merkurion

… jestliže nejsi schopen pochopit její důvody a nebo najít sám dostatek argumentů proč bys mohl jet sám a přesvědčit jí, nezbejvá ti, než se podřídit …