jkFlamengo

Jak přesvědčit rodiče, aby mi dovolili spát u kamarádky?

Kamarádčini rodiče jedou o prázdninách pryč, a ona mě a ještě jedné holce nabídla, že bychom u ní ten týden mohly spát (je jí 16 a mě 14). Když jsem to říkala mamce, řekla: „A to sis jako myslela, že ti to dovolíme??“ Myslím, že je to kvůli tomu, že rodiče té kamarádky jsou takoví divní a vůbec se o ni nestarají, takže se jich logicky neptala, jestli tam můžeme spát…
Nevím, jestli mám s matkou „vyjednávat,“ nebo jí spíš zalhat, abych tam mohla. (třeba říct, že budeme spát u někoho jinýho). Jak ji mám přesvědčit? Strašně moc bych u té kamarádky chtěla spát, prosím, poraďte mi… :(

Nejlepší odpověď
ivzez

Rozhodně mamince nelži!

Jak tebe někdo přesvědčí,
abys udělala něco, co udělat nechceš?

Stejné to bude i s maminkou.
Doplňuji:
Možná, že bys kamarádku mohla pozvat k vám,
aby ji maminka lépe poznala.
Pak bys to mohla mít snazší.

Další odpovědi
martin21000

Zkus se začít chovat zodpovědně, nejspíš ti moc nevěří, že bys tam neudělala nějakou kravinu, i když vzhledem k tvému věku tě nepustí ani tak, a za žádnou cenu nelži svým rodičům. Tím by ses ke kamarádce už vůbec nedostala.

marci1

Píšeš, že rodiče té kamarádky jsou takoví divní a vůbec se o ni nestarají. Pak se ovšem nelze divit, že se to Tvé mamince nelíbí. Samozřejmě je za Tebe odpovědná ( máš 14 let ), má Tě ráda a musí Tě chránit. Myslí to s Tebou dobře. Věř jí. 🙂

MK44

Až budeš mít vlastní děti, necháš je spát v bytě lidí, kteří jsou podezřelí a o své dítě se nestarají? Nenecháš, že? Budeš o ně mít strach. Asi by Tě bolelo, kdyby Ti lhaly. Tak mámě nedělej těžkou hlavu. A navíc, spát v cizím bytě bez povolení jeho majitelů …?

lukasek0706

poradite mi prosim chci spat u miho nejlepsiho bratrance . ale mamka rekla ze ne- co mam delat poradte mi prosim budu rad za odúpoved dekuji