Avatar uživatele
jkFlamengo

Jak přesvědčit rodiče, aby mi dovolili spát u kamarádky?

Kamarádčini rodiče jedou o prázdninách pryč, a ona mě a ještě jedné holce nabídla, že bychom u ní ten týden mohly spát (je jí 16 a mě 14). Když jsem to říkala mamce, řekla: „A to sis jako myslela, že ti to dovolíme??“ Myslím, že je to kvůli tomu, že rodiče té kamarádky jsou takoví divní a vůbec se o ni nestarají, takže se jich logicky neptala, jestli tam můžeme spát…
Nevím, jestli mám s matkou „vyjednávat,“ nebo jí spíš zalhat, abych tam mohla. (třeba říct, že budeme spát u někoho jinýho). Jak ji mám přesvědčit? Strašně moc bych u té kamarádky chtěla spát, prosím, poraďte mi… :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3595 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Rozhodně mamince nelži!

Jak tebe někdo přesvědčí,
abys udělala něco, co udělat nechceš?

Stejné to bude i s maminkou.
Doplňuji:
Možná, že bys kamarádku mohla pozvat k vám,
aby ji maminka lépe poznala.
Pak bys to mohla mít snazší.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martin21000

Zkus se začít chovat zodpovědně, nejspíš ti moc nevěří, že bys tam neudělala nějakou kravinu, i když vzhledem k tvému věku tě nepustí ani tak, a za žádnou cenu nelži svým rodičům. Tím by ses ke kamarádce už vůbec nedostala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Píšeš, že rodiče té kamarádky jsou takoví divní a vůbec se o ni nestarají. Pak se ovšem nelze divit, že se to Tvé mamince nelíbí. Samozřejmě je za Tebe odpovědná ( máš 14 let ), má Tě ráda a musí Tě chránit. Myslí to s Tebou dobře. Věř jí. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Až budeš mít vlastní děti, necháš je spát v bytě lidí, kteří jsou podezřelí a o své dítě se nestarají? Nenecháš, že? Budeš o ně mít strach. Asi by Tě bolelo, kdyby Ti lhaly. Tak mámě nedělej těžkou hlavu. A navíc, spát v cizím bytě bez povolení jeho majitelů …?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lukasek0706

poradite mi prosim chci spat u miho nejlepsiho bratrance . ale mamka rekla ze ne- co mam delat poradte mi prosim budu rad za odúpoved dekuji

před 1168 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek