Avatar uživatele
tony2412

Jak přemístit prohlížeč Gogle Chrome z primárního SSD disku na přídavný SSD disk, mám W 10.?

Mám nastavený úložiště na přídavný disk D a stejně se mi některé aplikace uloží na disk C

Zajímavá 0 před 1762 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Petr Kopecký

Nejlepší cesta je odinstalovat a při nové instalaci určit nové misto na druhem disku. Pokud máš vytvořený účet u Google a jsi v současné instalaci Chrome přihlášen tak ani neztratíš nic z nastavení, historie a záložek. Ale pokud ti jde o uvolnění místa na disku C: tak je zapotřebí aby jsi změnil misto ukladani dočasných souboru. Protože ty se automaticky ukládají na disk C:

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jak píše PK, nic přesouvat nemusíš, protože chrome (pokud jsi v něm přihlášen pod svým google účtem si vše pamatuje díky cloudu), takže stačí odinstalovat, kdekoliv znovu nainstalovat (třeba na novém disku nebo úplně jiném operačním systému) a po přihlášení ke google účtu se všechna tvá data se postupně objeví i v nové instalaci prohlížeče.

Totéž si všimni umí všechny prohlížeče tedy i třeba Firefox nebo Opera které pro ten účel mají vestavěnou cloudodovou synchronizci. Stačí ji jen zapnout …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek