atelob

Jak přeložit zašifrovaný text?

Uměl by někdo přeložit tento zašifrovaný text? Výsledek by měl být slovensky.

g hojhr vsrzo jo eljhlqydo hr qo eogdoho lar iryhvirglh.
gohw yv erftlseo rccosoeo urcarv. ysrgl yv rccosoeo tocqofrv
lavflh gyohaw ysrgl eoclgljv qtwyos. aouw oyho idytoeal
ilclsd hla jo hr lar g tlhfdpo. vq yho lyd irmzrids ifdemdi.
alqco idytoer jo elzflcoeo dewt. cl hr iflmv awt msrgoa hr
frqsvyhd lso elaredom hr yhrjd ql hr. qlmdel yl iryhvieo hla
qo yl yelqdto vzlcevh eljyarf jocer idytoergo, cgrj l hfrj idytoergo
ysrgl. yv hr yirjaw l hwmz edo jo hla hlqao vzlcevh. cfvzw yiryru
jo qo yiflgdto yhlhdyhdav eljkfoagoehrgle­ojydmz idytoe. el dehofeoho
eljcoto yhlhdyhdmaw eljirvqdgleojydo idytoel ifo ysrgoeyaw jlqwa
l yavydto ircsl hrzr elzflcqlh. mdt gdlm tlto hlahr qlarcrgleozr
hophv hwt jo glmydl yleml qo hr rcarcvjoto yiflgeo. hr jo lj crgrc
ifomr jo hrzr hophv hv hla gosl. luw yrt hr trm eoifohlzrgls oyho
yrt eoirgocls zoysr. zoysr vq tly. g asvmd jo zoysr. gdot qo yho yl
elhflidsd cryh lso vq yho el aremd, jo hr soe cfrueryh.

Odpovědi
anonym

Dole máš odkaz,ale nějak se mi to nedařilo odkódovat.Snad na to přijdeš sám.

Zdroj: http://webs.web­park.cz/stran­ky/kodovani.htm

anonym

To už tady jednou bylo. To je text bez obsahu a používá se k náhledu rozložení stránky. Zřejmě v tiskárnách.

atelob

czechrapsind-a nevíš teda jak by se to dalo přeložit?