Jak přeložit návod z angličtiny?

Mám Prg pro animaci „Pivot.“ Je u něj v HELPu vysvětlení celého. Neumím angl. natolik, abych… Jak toto vyjmout a nechat si přeložit, třeba Googlem?

Nejlepší odpověď
LuciJe

Pokud program umožňuje kopírování z nápovědy, označte celý text stiskem Ctrl+A, pak stiskem Ctrl+C zkopírujte a stiskem Ctrl+V vložte do Google Translate. Pokud program kopírování neumožňuje, lze sice použít metodu screenování obrazovky a následného rozpoznání textu a převodu do dokumentu, ale jedná se o metodu natolik zdlouhavou, že by možná bylo jednodušší zkusit najít návod v češtině nebo někoho, kdo Vám dokáže přeložit, co v něm je.

Další odpovědi
kenyrts

stáhněte si google toolbar,viz odkaz,dejte nainstalovat do IE(internet explorer)nastavit čeština a potom se dá přeložit webová stránka v jakémkoliv jazyce,toť vše.

Zdroj: http://www.brot­hersoft.com/go­ogle-toolbar-62033.html

panenka

nebo na seznamu si zmáčkni slovník tam si zadáš zda chceš přeložit z aj do čj nebo obráceně zadáš slovo potvrdíš přeložit a hned máš vyhledané slovo co potřebuješ ja to taky tak dělám a jsem spokojená

StreeHonzák

vyplatí se jít na google prekladas a tam dat CTRL+V viz dole odkaz

Zdroj: translate.goo­gle.cz/?hl=cs&t­ab=wT#