K Trefanec

Co znamená slovo upgradovat?

Nejlepší odpověď
elkon

Tři vteřiny https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Upgrade

Další odpovědi
Pepa25

Aktualizovat či vyměnit za vyšší (novější, lepší) verzi.

postcd

do internetového vyhledávače dej: wiki upgrade

wiki jako wikipedia a hned nahoře máš odkaz na encyklopedii se super vysvětlením.

odpověď na dotaz: upgrade (navýšení na vyšší úroveň) znamená, že nová verze něčeho (třeba počítačový program) má nějaká výraznější vylepšení, nové funkce. Naproti tomu update (aktualizace) mohou být spíše drobné změny, které nepřinášejí nové funkce. Ale někdy se to míchá dohromady. Můžu se mýlit.