miky1999

Jaký je to font?

V pisnicce „Kalba“ od ViralBrothers je hned na zacatku (cas:0:00–0:06 vterin) napsan nazev pisnicky. Potreboval bych vedet jaky je to font. Díky

Video: http://m.youtu­be.com/watch?v=Y7YG­dpOlIhU

Odpovědi
cochee

To „KALBA“ je skutečně písmo velmi podobné Arialu – otevři si ve Wordu nový dokument, napiš KALBA, označ slovo a dej mu font Arial Narrow, velikost devadesát, tučné, proložení znaků – měřítko 66%. Dostaneš zhruba to, co je na tom videjku. Všimni si drobných nuancí, napovídajících, že originál Arial (Narrow) to tak úplně není, ale hodně podobné.

anonym

Arial