Monča.R.E.T.

jak přelejt vodu a prací prášek z pračky do umyvadla?

potřebuju pomoct takže dala jsem prací prášek a tu vodu jak se do toho dává nevim jak se to jmenuje do pračky ale zjistila jsem že mám málo prádla tak že nebudu plítvat jenže já už tam dala ten přášek a tu vodu a já nevim jak jí odtam tud někam vylejt

Nejlepší odpověď
venkovan

Vyper co máš a příště si dej pozor. Co s tím když to dáš do umyvadla – vyliješ a nebo prádlo přepereš v ruce? nakonec spotřebuješ na máchání víc vody než v pračce.
A nebo počkej na mám až přijde domu – normální rodič bude mít radost, že se potomek snaží – chyby děláme z počátku každý.
A už začíná škola – mrkni se trochu víc na češtinu.