T-ess

Jak předejít zasekávání Gimpu?

Vždy, když si otevřu v Gimpu nový soubor/obrázek a chci použít štětec, takové to kolečko co je místo kurzoru se zasekne u okraje stránky a dál nejde. Poradí mi prosím někdo, co mám dělat? Předem děkuji.
Doplňuji:
Reinstall a podobná řešení už jsem zkoušela, v tom to nebude. Poslala jsem soubor Bedymu, tak snad na něco přijde :).

Nejlepší odpověď
Bedy

Pošlete mi prosím výpis z programu Hijackthis, je možné, že tam máte něco nechtěného
Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – tento soubor mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz.
Doplňuji:
Badisko, Vy se radši na to radění vybodněte, kolikrát píšete naprosté nesmysly, co takhle vídávám. Já vím, že v těch výpisech evidentně neumíte číst, protože byste takovou blbost nenapsal, ale prosím, nekažte práci jiným. Buďte tak laskav. Děkuji

Další odpovědi
badisko

ze by reinstal?… vyzkousej to …:D
Doplňuji:
Bedy… uz by bylo na miste neco resit a ne posilat vypisy !!! :D

badisko

T-ess vyzkousejte reinstal programu a restart Pc …

badisko

tipl bych ze vam odstrani Toolbary …v tom lepsim pripade …:D

badisko

dej vedet jak jsi dopadla …:D ok