novics

Jak poznat, že je do vás cizí ženská z práce zamilovaná?

Odpovědi
anonym

https://m.odpo­vedi.cz/otazky/jde-nejak-poznat-ze-se-holce-kterou-potkavate-a-kterou-znate-jen-od-pohledu-libite

Dovolím si tady sdílet reakci DoTazatele.
Obecně to funguje v různých situacích, i v této.

DoTazatel

Nejlíp tak, že se jí na to zeptáš. ;) (I když to bych fakt nedělal, protože njeste ani ve vztahu a do ví jak moc se znaté, každopádně taková otázka není vhodná nikdy. Vyznat své city někomu – tak to už je jiná, ale i tak je lešp ís tím druhým být alespoň chvíli ve vztahu). :'D
A nemusí být přece hned zamilovaná, může cítit jen nějakou tu chemii, sympatie a určitou náklonost k tobě.

Ne každý, kdo projeví zájem nebo se na tebe často dívá, je hned zamilovaný.

Lidi mají ve vztahu často problém zjistit, jestli je ten druhý miluje a chtějí to první vědět než se sami vysloví (natož s někým koho neznají – nebo jen letmo, s kým ani nechodí).

elkon

Když to bude pravda, dá ti to nějak vědět.

Dr. Darko

Vycítíš to