Avatar uživatele
zjentek

Jak poznáme skutečného majitele chytrého fitness náramku?

Tak jsem dnes našel u řeznictví na zemi nepoškozené, funkční a nabité pěkné chytré hodinky. V menu jsem pak našel typ a zjistil hodnotu cirka dva tisíce kaček. Tak bych je chtěl v PO odevzdat „na město“ do srát a nálezů. Jenže napadlo mě, že se pro ty hodinky může přihlásit prakticky každý, kdo má od podobnýho náramku třeba účet. A naopak mě teď nenapadá nic, jak by se mohl prokázat ten skutečný majitel náramku. V náramku totiž nejsou žádný údaje. A jak se vlastně prokazují majitelé předmětů u ztrát a nálezů? Třeba účet dávno nemají, že ano. takže to by mě taky hrozně zajímalo, než udělám jakákoli rozhodnutí. Pravda je ta, že TEĎ si nedělám legraci (na tohle JÁ musím bohužel upozorňovat, bo vím – to je můj osud, který si tvořím sám). Tak možná mě teď pomůžete. Protože než „darovat“ náramek za 2k k užívání někomu, komu nepatří, tak to si k němu raději koupím nabíječku za stovku a to umím taky – stáhnout si appku a používat ho. Díky. (;

Ještě takhle: Elkon atp., nemusíš mně sem psát odpověď typu „odnes ho do ztrát a o víc se nestarej, není to tvá věc“. Protože PŘESNĚ TOHLE je polovičatý přístup, s kterým se nijak neztotožňuji a nanávidím ho. Víme, kolik toho už po světě nakradli policajti a jim podobní úředníci? Máme statistiky? Zkušenosti? To jen tak na okraj, informačně, clear? (;

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1126 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek